Oferta pracy

Staż front-end developer

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIAO firmie

  • Estkowskiego 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIA

Estkowskiego 6

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • WCAG 2.1

O projekcie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania poszukuje osób do rozwoju serwisu internetowego Biznes.gov.pl. Twoim głównym zadaniem będzie udział w rozwoju design systemu. Staż przeznaczony jest dla osób, które mają podstawowe doświadczenie z tworzeniu aplikacji webowych lub ukończyły kurs front-end. Wymagana jest znajomość HTML5, CSS3, WCAG 2.1 oraz umiejętność korzystania z dokumentacji tych standardów. Maksymalny czas trwania stażu to rok. Po zakończeniu stażu istnieje możliwość dalszego zatrudnienia jako junior front-end developer.

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z projektantami UX,

  • realizacja zadań w obszarze interfejsu użytkownika,

  • rozwój design systemu Biznes.gov.pl,

  • rozwój serwisów webowych,

  • udział w warsztatach projektowych,

  • rozwijanie własnych kompetencji.

Nasze wymagania

  • znajomość HTML5/CSS3, SASS, LESS,

  • znajomość Bootstrap 4 i projektowania dla RWD,

  • doświadczenie w samodzielnej realizacji co najmniej jednego projektu,

  • znajomość zagadnienia użyteczności i dostępności oprogramowania,

  • doświadczenie z aplikacjami w JAVA lub PHP,

  • znajomość narzędzia do wersjonowania,

  • dokładność i dbałość o detale,

  • umiejętność :

  • - kontaktowania się oraz słuchania,

  • - pracy w zespole,

  • nastawienie na wyzwania,

  • chęci uczenia się czegoś nowego.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • biuro w centrum Poznania,

  • udział w dużych projektach informatycznych,

  • współpracę z doświadczonymi projektantami i programistami,

  • ścieżkę rozwoju zawodowego,

  • pracę w organizacji, w której ważni są ludzie,

  • dodatkowe benefity i premie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy