Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż – Graphic Designer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Evionica to firma technologiczna działająca w branży lotniczej. Nasz zespół Tworzą najlepsi specjaliści oraz pasjonaci lotnictwa i nowych technologii. Projektujemy unikatowe systemy pokładowe EFB do obliczania osiągów i wyważania samolotów pasażerskich, e-learning i CBT do szkolenia pilotów, systemy do zarządzania szkołami lotniczymi i organizacjami zarządzania ciągłą zdatnością do lotu oraz inne dedykowane oprogramowanie lotnicze. Prowadzimy prace nad zastosowaniem rzeczywistości wirtualnej w procesie szkolenia pilotów. Nasi klienci to linie lotnicze, szkoły latania, agenci handlingowi oraz lotniska.

    W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi projektami, poszukujemy pasjonatów, którzy chcieliby z nami rozwinąć skrzydła:
    Miejsce: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Projektowanie graficzne interaktywnych szkoleń dla pilotów
    • Projektowanie interfejsów aplikacji web, mobile i na komputer pokładowy EFB
    • Projektowanie materiałów marketingowych

    Wymagamy:

    • Portfolio (ze studiów lub z pracy)
    • Minimalne doświadczenie w projektowaniu graficznym: UX/UI i print
    • Bardzo dobra znajomość typografii
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi Adobe Photoshop, Illustrator, podstawy InDesign
    • Znajomość Figma/Adobe XD/Sketch lub inne narzędzie do projektowania interfejsów
    • Umiejętność argumentowania swoich decyzji projektowych
    • Umiejętność merytorycznej krytyki pracy swojej i innych
    • Dokładność
    • Doskonała organizacja czasu pracy

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość Affinity Designer, Affinity Photo
    • Znajomość dowolnego narzędzia do prototypowania
    • Podstawowa znajomość After Effects
    • Umiejętność rysowania

    Oferujemy:

    • Intensywny i bardzo praktyczny staż przez 6 miesięcy
    • Elastyczny czas pracy
    • Minimum 30 godzin w tygodniu
    • Brak nadgodzin
    • Nie jesteśmy korporacją
    • Realizacja projektów dla najważniejszych firm na rynku lotniczym

    Jak aplikować?

    Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj oraz portfolio w terminie do 15.03.2019r. włącznie.

    Do CV załącz następującą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Evionica, z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późń.zm.)”

    Dołącz do naszej załogi!