Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż Influencer Marketing & E-commerce

NA-KD.comO firmie

  • Ariańska 18/19, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

NA-KD.com

Ariańska 18/19

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzeniem strategii obecności NA-KD w obszarze social mediów

  • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z influencerami, blogerami

  • Nawiązywanie współpracy i negocjowanie warunków współpracy

  • Koordynacją kalendarza promocji NA-KD

  • Monitoring i analizę efektów podejmowanych działań

  • Wsparcie w tworzeniu kontentu

  • Wsparcie w procesie aktualizacji strony

Podział czasu pracy
50%

Influencer Marketing

50%

Aktualizacja kontentu

Nasze wymagania

  • Dostępności minimum 25 godzin tygodniowo przez 2 miesiące

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dobrej organizacji pracy

  • Chęci rozwijania własnych umiejętności

  • Dużej samodzielności w działaniu i proaktywności

  • Umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Szansę poznania od środka unikalnego modelu biznesowego łączącego fashion online i social media

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

  • Możliwość podjęcia stałej współpracy

  • Kreatywne zadania i wiele ciekawych wyzwań

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole, oddziale globalnej marki z branży fashion e-commerce

  • Staż jest płatny

NA-KD.com

NA-KD jest trzecią firmą e-commerce należącą do Jarno Vanhatapio, założyciela Nelly.com (2003) i Zoozoo.com (2013). Firma powstała w kwietniu 2015 roku i działa na światowym rynku szybkiej mody, głównie online oraz w pop up store’ach. Dzięki dostosowaniu działań do potrzeb grupy docelowej, NA-KD szybko stał się globalnym graczem na rynku modowym z roczną stopą dochodu wynoszącą SEK 600M (73 mln USD). W 2017 roku witrynę odwiedzało 50 milionów osób miesięcznie. NA-KD jest jedną z najszybciej rozwijających się marek modowych w mediach społecznościowych: konto na Instagramie śledzi 3 miliony użytkowników. Co miesiąc dostarcza zamówienia do 173 krajów. Na platformie oprócz wyselekcjonowanych marek takich jak Fila, Calvin Klain czy Cheap Monday dostępne są również marki własne, NA-KD Trend i NA-KD Boho. www.na-kd.com. Od lutego 2018 NA-KD jest obecne na rynku polskim i posiada biuro w Krakowie.

Przewiń do profilu firmy