Oferta pracy

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Java

  • JavaScript

  • Python

  • Angular

  • SQL

  • Hibernate

  • CSS

  • HTML

  • Git

  • C#

  • Spring Boot

  • PL/SQL

  • Oracle

  • PowerShell

System operacyjny

O projekcie

To wyjątkowy program stażowy, który pozwoli Ci zdobyć doświadczenie w obszarze IT u lidera bankowości w Polsce.

Jeśli fascynuje Cię świat nowych technologii i chcesz wziąć udział w realizacji projektów, których celem jest przemiana Banku Pekao w jeden z najbardziej rozwiniętych omnikanałowo banków w Polsce, to zapraszamy Cię do nas.

W ramach realizacji ponad 150 projektów i inicjatyw, bank zbudował nowoczesną platformę omnikanałową, na którą składa się nowa bankowość mobilna PeoPay dla dorosłych i dla dzieci – PeoPay KIDS, nowa bankowość internetowa Pekao24, platforma open banking (agregacja rachunków do największej na rynku liczby banków), najszersza na rynku oferta płatności mobilnych (BLIK, Apple PAY, Google PAY, Garmin, Fitbit, wymieniona warstwa procesów sprzedażowych i samoobsługowych (w szczególności najnowocześniejszy na rynku proces otwierania konta na „selfie” z użyciem biometrii i integracji z e-dowodami).

Pracujemy w interdyscyplinarnych zespołach, składających się z product ownerów, scrum masterów, projektantów UX, analityków, programistów, testerów, którzy odpowiadają za konkretne biznesowe procesy lub produkty – każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie :)

Start programu: maj/czerwiec 2022

Czas trwania: 4 miesiące

Twój zakres obowiązków

Staż możesz realizować w ramach 4 ścieżek:

Programista

Programiści zatrudnieni w banku rozwijają i utrzymują systemy i aplikacje dla Klientów banku jak i na potrzeby pracowników wewnętrznych. Pracujemy w metodologiach zwinnych (SCRUM, Kanban). W zespołach korzystamy z takich narzędzi jak: Angular, CSS, HTML, GIT, C#, narzędzi CI/CD, PL/SQL, Java, Python, SQL, HTML, Java Script, Spring, Hibernate, DevOps.

Jeżeli chcesz poznać proces wytwórczy, jesteś komunikatywny i otwarty na współpracę z doświadczonymi deweloperami – zapraszamy! Zamieść w swoim CV repozytorium kodu, w procesie rekrutacji będziemy mieć okazję zapoznania się z Twoimi osiągnięciami :)

Analityk

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe w świecie IT? Komunikacja i umiejętności interpersonalne to Twoje mocne strony? W ramach ścieżki analitycznej będziesz mieć okazję zapoznać się ze specyfiką pracy projektowej w tym specyfikacją wymagań biznesowych, modelowania procesów czy analizie biznesowej. Jesteśmy otwarci na Kandydatów z wykształceniem informatycznym, zarządzaniem projektami czy ekonomią. W zespołach korzystamy z takich narzędzi jak: Atlassian Jira, Confluence, MS Office.

Administrator

Jeżeli chcesz na własnej skórze poznać jak wygląda zaplecze techniczne kilkunastotysięcznej organizacji – wybierz ścieżkę Administratora! W ramach stażu będziesz mieć okazję zapoznać się ze specyfiką utrzymania i rozwijania systemów i aplikacji wewnętrznych, administracji infrastruktury zewnętrznej oraz poznać jak działa nasze Data Center. Jeżeli posiadasz wiedzę pozwalającą na poruszanie się po systemach Linux lub Windows (mile widziane wiedza na temat IIS, Tomcat, Jbos), znasz SQL, MS Office czy Power BI a zagadnienia techniczne to Twój konik – zapraszamy.

Tester

Masz duszę detektywa? Lubisz poznawać najnowsze technologie? A może bliskie Ci są takie słowa jak skrupulatność, precyzja i sumienność? Jeśli odpowiesz „tak” na któreś z tych pytań to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie!

W ścieżce testerskiej będziesz mieć okazję poznać zagadnienia takie jak: testowanie oprogramowania, realizacja testów SIT/UAT, pisanie przypadków testowych w podejściu zwinnym oraz poznać pracę w takich narzędziach jak Jira czy Confluence. W ramach realizowanych zadań masz okazję nauczyć się m.in. pisania scenariuszy testowych czy wytwarzania dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Właśnie kończysz studia (4 i 5 rok) lub jesteś świeżo upieczonym absolwentem – preferowane kierunki informatyczne, telekomunikacyjne, matematyczne i pokrewne.

  • Chcesz zdobyć jedno z pierwszych doświadczeń zawodowych.

  • Myślenie analityczne to Twoja specjalność :)

  • Jesteś otwarty na realizację zadań z różnymi jednostkami biznesowymi.

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B1.

To oferujemy

  • 4-miesięczny staż z możliwością kontynuowania współpracy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością elastycznego czasu pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Poznanie specyfiki realizacji różnorodnych projektów w obszarze IT.

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju kompetencji.

  • Wsparcie mentora i współpracę z ekspertami, którzy chętnie podzielą się z Tobą wiedzą i doświadczeniem.

  • Możliwość pracy hybrydowej.