Staż - Junior Salesforce Developer

Maandag Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie u pracodawcy

Mile widziane

  • Git

  • JavaScript

  • SQL

O projekcie

Salesforce jest globalnym liderem wśród systemów CRM, jedynym w całości funkcjonującym w chmurze. W praktyce Salesforce znajduje zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie, gdzie kluczową rolę ma zarządzanie relacją z klientem. Każde z gotowych rozwiązań Salesforce można dostosować do specyficznych potrzeb firmy, modyfikując go lub tworząc własne dodatki obsługujące niestandardowe procesy. Dzięki rozwiązaniom mobilnym wszyscy pracownicy organizacji mają stały dostęp do informacji zawartych w systemie.

Twój zakres obowiązków

  • Razem z doświadczonymi programistami będziesz rozwijał, implementował i utrzymywał autorski system Salesforce, stworzony na potrzeby wewnętrzne naszej firmy

  • Będziesz zdobywał wiedzę umożliwiającą podejście do certyfikatu SALESFORCE PLATFORM DEVELOPER 1

Wymagania pracodawcy

  • Jesteś w trakcie studiów / ukończyłeś studia informatyczne (lub pokrewne)

  • Chciałbyś zdobyć doświadczenie z technologią Salesforce (programowanie, konfiguracja, integracja)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Jesteś graczem zespołowym :)

  • Dysponujesz minimum 120h miesięcznie

  • Znajomość Git lub innego systemu kontroli wersji

  • Znajomość podstaw JavaScript

  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych

Maandag® Poland (wcześniej Whoohoo) ma swoją siedzibę we Wrocławiu, skupiamy się głównie na dostarczaniu talentów IT i budowaniu zespołów IT nearshoring w Polsce dla firm na całym świecie.

Nasi wysoko wykwalifikowani programiści IT wspierają naszych klientów zdalnie w zakresie backendu, frontendu, testowania i wielu innych.

Jesteśmy częścią holenderskiej firmy Maandag®, zatrudniającej 4000 pracowników i posiadającej sieć 48 biur zlokalizowanych w Holandii, Polsce i Belgii.

Naszą misją jest zmiana rynku pracy IT poprzez spojrzenie na ludzi przez pryzmat ich umiejętności i osobowości.

Dzięki profesjonalizmowi i nowatorskiemu podejściu zmieniamy rynek pracy, dopasowując odpowiedniego kandydata do odpowiedniego stanowiska.

We Wrocławiu znajduje się również nasz wewnętrzny software house, który pomaga przedsiębiorstwom w cyfrowej transformacji oraz start-upom w przekładaniu pomysłów na produkty.

Przewiń do profilu firmy