Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż - Junior Web developer - full stack / Młodszy Programista

FAMATECH SP. Z O.O.

  • Sobieskiego 11, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Sobieskiego 11

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Na stażu nauczysz się:

  • tworzenia nowoczesnych stron internetowych (responsywnych, zgodnych ze - -standardami W3C, szybko ładujących się itp.)

  • HTML5 i CSS3 oraz preprocesora Sass w stopniu zaawansowanym

  • JavaScript w oparciu o bibliotekę jQuery

  • PHP5, PHP7, Twig + podstaw programowania obiektowego

  • programowania w CMS Drupal

  • podstaw Wordpressa

  • podstaw optymalizacji stron internetowych pod pozycjonowanie

  • obsługi narzędzi deweloperskich i walidacyjnych

Nasze wymagania

  • Czego wymagamy:

  • możliwości rejestracji jako osoba bezrobotna w Urzędzie Pracy (kandydat nie - może studiować w trybie stacjonarnym ani pracować w oparciu o jakąkolwiek formę umowy)

  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

  • zdolność do analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • chęci do rozwoju i stałego poszerzania kompetencji również we własnym zakresie

  • Bardzo mile widziane:

  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy

  • Własne zrealizowane projekty (strony internetowe pisane od zera lub w systemie zarządzania treścią CMS, optymalizacje stron)

  • Zmysł estetyczny

To oferujemy

  • możliwość zdobycia wartościowej wiedzy i cennych umiejętności dla ambitnych osób bez doświadczenia (lub z niewielkim doświadczeniem)

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę po 6-miesięcznym okresie stażu (pełen etat)

  • wynagrodzenie po stażu odpowiednie do nabytych umiejętności

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę zdalną

  • spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne

  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

O nas

Famatech to firma zajmująca się technologiami internetowymi. Pomagamy firmom (i nie tylko) osiągnąć sukces w Internecie. Specjalizujemy się w tworzeniu stron, sklepów internetowych, ich pozycjonowaniu i promocji w sieci. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu:

Młodszy Programista / Junior Web developer - full stack - Staż

Miejsce pracy: Zdalnie (raz na miesiąc konieczność przyjazdu do Katowic)

Region: śląskie

Wynagrodzenie: Wynagrodzenie stażowe z UP/po stażu zatrudnienie na umowę o pracę

Rozpoczęcie stażu: styczeń/luty