Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż - Konsultant ERP ds. Logistyki

NESC sp. z o.o.

3 2004 200 brutto / mies.
  • Wojskowa 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

Wojskowa 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

Będziesz odpowiedzialny za:

- Implementację ERP w technologii Cloudowej

- Dostosowanie systemu do wymagań klienta

- Przeprowadzenie wszystkich faz projektu wdrożeniowego

- Wsparcie zespołu wiedzą z zakresu logistyki

- Wybór oraz przegląd dostępnych rozwiązań

Weźmiesz udział w ciekawych projektach w różnych obszarach naszej działalności: wdrożenie ERP, integracja, rozwój nowych narzędzi i technologii – rozwiniesz się pod okiem doświadczonego mentora oraz ekspertów w swojej dziedzinie. Dodatkowo będziesz mieć dużo okazji, aby dać upust swojej energii, inicjatywie, wykorzystać świeże spojrzenie - liczymy, że Twoje pomysły pozytywnie wpłyną na rozwój naszego projektu

Nasze wymagania

  • Student lub absolwent studiów logistycznych lub pokrewnych

  • Poziom znajomości j. angielskiego: komunikatywny(min.) B2

  • Dodatkowe wymagania: umiejętności analityczne, wysokie zdolności organizacyjne, sumienność, dokładność, umiejętność radzenia sobie ze stresem, kreatywność i gotowość do przejmowania inicjatywy

  • Jesteś dostępny na min. 20h tygodniowo (dostosujemy się do Twoich zajęć na uczelni)

To oferujemy

  • Realizacja samodzielnych projektów i zadań

  • Praktyka, która pozwoli Ci się rozwinąć

  • Umowa o staż w wymiarze od 20 do 40 godzin tygodniowo (zależnie od twojej dostępności) na okres 6 miesięcy

  • Praca w młodym zespole u boku specjalistów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji

O nas

PROGRAM STAŻOWY NESC

Płatny staż projektowy w Nesc Poznań. Dołącz do naszego zespołu!

Chcesz zrobić coś więcej niż studia? Szukasz stażu w trakcie roku akademickiego?

Czeka na Ciebie PROJEKT, którego możesz być częścią!

Dołącz do 3 osobowego zespołu projektowego

Warto mieć takie doświadczenie w swoim CV!

Otwieramy 3 stanowiska dla osób kształcących się na:

- kierunkach logistycznych

- kierunkach technicznych

- kierunkach finansowo-ekonomicznych

Jako firma Od wielu lat służymy naszym partnerom oraz klientom wiedzą i doświadczeniem w różnorodnych implementacjach oprogramowania SAP. Nieustannie podwyższamy swoje kwalifikacje poprzez systemy szkoleń i treningów.

Naszym celem jest przeprowadzanie przedsiębiorstwa przez pełen cykl wdrożenia systemu oraz wsparcie w trakcie jego użytkowania. Staramy się szybko reagować na zmieniające się wymogi rynku, oraz dostosować naszą ofertę do potrzeb nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Jeżeli szukasz miejsca do pracy w projekcie wdrożenia integracji i rozwoju systemów klasy ERP - dołącz do nas!