Oferta pracy

Staż, który procentuje! – Finanse

CEDC InternationalO firmie

  • Bobrowiecka 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

CEDC International

Bobrowiecka 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie narzędzia do automatycznej kalkulacji kosztów i zyskowności w celu monitorowania całego value chain danego produktu,

  • Wsparcie procesu tworzenia zamówień oraz rozliczeń,

  • Pomoc w przygotowywaniu analiz i raportów finansowych,

  • Wsparcie Finance Business Partnera oraz zespołu finansów komercyjnych,

  • Przygotowywanie danych oraz prezentacji z obszaru finansów,

  • Współpracę z pozostałymi działami w firmie (ze szczególnym uwzględnieniem działów marketingu i sprzedaży).

Nasze wymagania

  • Posiadasz wyższe wykształcenie lub jesteś studentem ostatniego roku finansów i rachunkowości, ekonomii lub kierunków pokrewnych,

  • Posiadasz wiedzę ogólną z zakresu finansów, rachunkowości zarządczej,

  • Jesteś dyspozycyjny do pracy 40 godzin w tygodniu,

  • Znasz język angielski na poziomie min.B2,

  • Bardzo dobrze znasz program Excel i PowerPoint,

  • Angażujesz się i jesteś zainteresowany rozwojem w obszarze Finansów,

  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę.

To oferujemy

  • 9 miesięczny staż z możliwością stałego zatrudnienia po zakończeniu,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Narzędzia pracy takie jak smartphone i laptop,

  • Opiekę medyczną w LuxMed, kartę Multisport oraz ubezpieczenie na życie,

  • Dedykowany program szkoleń i aktywności rozwojowych,

  • Możliwość zdobycia konkretnej wiedzy oraz unikalnego doświadczenia biznesowego,

  • Opiekę przełożonego oraz informację zwrotną,

  • Wyjątkowy Program Onboardingowy – gwarantujący bardzo dobre wprowadzenie do naszej firmy,

  • Możliwość udziału w konkursach i eventach biurowych np. Zdrowe śniadanie, Festiwal Food Trucków,

  • Pracę na rzecz bardzo znanych i lubianych marek ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).

Przewiń do profilu firmy