Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż kupiecki

  • Gdańsk, pomorskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 27.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top

    LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 25 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób.

    Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań

    i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

    Chcesz znaleźć się w największej firmie z branży fashion w Polsce? Interesuje Cię jak wygląda proces powstawania naszych produktów? Dołącz do nas w ramach wakacyjnego programu stażowego SUMMER FASHION LAB, aby uczyć się od najlepszych!

    Miejsce pracy: Gdańsk

    TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

    Poznanie świata mody od podszewki, poprzez współpracę z kupcami mody przy procesie produkcji kolekcji wybranej marki.
    W trakcie stażu zobaczysz jak wygląda proces przygotowania i realizacji zamówień produktu. Weźmiesz udział w przeglądach kolekcji i poznasz system pracy w największej firmie odzieżowej w Polsce. Nauczysz się komunikować z zagranicznymi dostawcami i zobaczysz w jaki sposób kupiec mody monitoruje terminowość oraz jakość dostaw. Ponadto będziesz poszukiwać inspiracji trendowych, obserwować konkurencję oraz tworzyć i uzupełniać bazy danych.

    SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

    • Marzy o pracy w branży mody
    • Jest zorganizowana i posiada zdolności analityczne
    • Jest studentem lub absolwentem studiów na kierunku ekonomia/zarządzanie/handel zagraniczny
    • Jest dyspozycyjna min. 30h w tygodniu w terminie lipiec-sierpień
    • Interesuje się modą i branżą odzieżową
    • Zna program MS Excel
    • Zna język angielski w stopniu komunikatywnym

    OFERUJEMY:

    • 7 tygodniowy, płatny staż w obszarze kupieckim jednej z naszych marek
    • Zdobycie doświadczenia i możliwość nauki od najlepszych specjalistów -chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem
    • Możliwość kontynuacji współpracy po odbyciu stażu
    • Ambitne i ciekawe zadania
    • Stałe wsparcie opiekuna stażu
    • Pozytywną atmosferę pracy w zespole pasjonatów mody
    • Udział w dedykowanym szkoleniu dla stażystów
    • Referencje po zakończeniu stażu
    Dodatkowo:
    • Możliwość skorzystania z karty sportowej na preferencyjnych warunkach
    • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP
    • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów
    • Możliwość korzystania z rowerów służbowych w Gdańsku, boiska do siatkówki plażowej i koszykówki w Krakowie
    • Pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz!
    Program stażowy, będzie realizowany w terminie 15.07. - 30.08.

    Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career
    bottom