Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż na stanowisku Inżyniera Infrastruktury

Saint-GobainO firmie

  • Szarbków (pow. pińczowski)

    Szarbków (pow. pińczowski), świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w pracach nadzorowych nad zadaniami związanymi z utrzymaniem infrastruktury budowlanej

  • Udział w przygotowywaniu planów remontów i modernizacji oraz prac porządkowych stref produkcyjnych i obszarów zewnętrznych

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej

  • Przygotowywanie specyfikacji do zapytań ofertowych, uczestnictwo w akcjach ofertowych i wyborze wykonawców

  • Współpraca z projektantami i wykonawcami robót/usług

  • Bieżące raportowanie o stanie utrzymania infrastruktury budowlanej oraz podejmowanych działaniach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Budownictwo

  • Podstawowa znajomość prawa budowlanego i powiązanych przepisów prawnych dot. utrzymania obiektu

  • Wiedza dotyczącą drobnych prac budowlano-remontowych, sieci wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacji, wentylacji, i przepisów ppoż

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz programu Autocad

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, budowlaną i eksploatacyjną budynków

  • Znajomość technik prowadzenia projektów budowlanych

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min.B2)

To oferujemy

  • Płatny staż w firmie będącej liderem rynku materiałów budowlanych

  • Ambitne zadania, które pozwolą Ci przekuć wiedzę teoretyczną na praktyczne działania

  • Pracę nad rzeczywistymi projektami, które mogą być wdrożone w praktyce

  • Pasję i zaangażowanie współpracowników

  • Dostęp do niezbędnych źródeł wiedzy i wsparcie merytoryczne Opiekuna

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Saint-Gobain

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

RIGIPS

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Rigips jest producentem i dostawcą kompletnych rozwiązań systemowych do budowy komfortowych, przyjaznych i bezpiecznych wnętrz. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie suchej zabudowy. Oferujemy m.in.: ściany działowe, sufity podwieszane, okładziny ścienne i systemy zabudowy poddaszy.

Dołącz do naszego zespołu!