Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż NN Pro w Dziale Rozwoju i Utrzymania Hurtowni Danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 17.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa, Powiśle (metro Centrum Nauki Kopernik)
    Umowa zlecenie
    Gwarancja zdobycia
    doświadczenia
    Strefa relaksu
    w przyjemnej
    przestrzeni
    Parking rowerowy
    Sekcja biegowa

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • Warszawa, Powiśle (metro Centrum Nauki Kopernik)
    • Umowa o pracę
    • Strefa relaksu w przyjemnej przestrzeni
    • Elastyczny czas pracy
    • Płatny program poleceń pracowników
    • Parking rowerowy
    • Kafeteria benefitów
    • Medicover i ubezpieczenie grupowe
    • Sekcja biegowa

    Opis stanowiska:

    • uczenie się jak funkcjonuje hurtownia danych na każdym z jej etapów utrzymania i projektowania,
    • budowa oraz analiza nowych i obecnych struktur danych oraz procesów ETL wraz z doświadczonymi developerami,
    • utrzymywanie obecnej struktury raportowej w hurtowni,
    • zbieranie zapotrzebowania w zakresie nowych danych od klientów wewnętrznych,
    • tworzenie raportów i analiz ad-hoc,
    • przygotowanie firmy do wejścia w świat BIG DATA i Azure Cloud,
    • rozwój Data Governance w firmie.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka MS SQL,
    • studia na jednym z wymienionych lub pokrewnych kierunków: matematyka, informatyka, inżynieria,
    • silnie rozwinięte umiejętności analityczne oraz przywiązanie do szczegółów,
    • wysoka dyscyplina wewnętrzna – odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i terminowość,
    • dobra znajomość programu MS Excel,
    • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz pracy w zespole,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • przedsiębiorczość, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, otwartość na zmiany i nowe zadania,
    • Dostępność przynajmniej 30h w tygodniu.