Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż Planowanie Produkcji

  • Stargard, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar. www.kalmarglobal.com

    Kalmar jest częścią fińskiego koncernu Cargotec. Łączna wartość sprzedaży realizowanej przez Cargotec w 2015 roku wyniosła około 3,7 miliarda EUR, na całym świecie zatrudniamy około 11 000 osób. Emitowane przez firmę Cargotec akcje klasy B, oznaczone symbolem CGCBV, są notowane na NASDAQ OMX Helsinki Ltd. www.cargotec.com

    Budowa naszej montowni w Stargardzie została uznana przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych za największą zagraniczną inwestycję w 2009 roku. W 2013 roku otworzyliśmy kolejny zakład montażowy w Stargardzie. Obecnie w dwóch fabrykach zatrudniamy około 1500 osób.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Stargard
    Numer referencyjny: 10/2017

    Zadania:

    • planowanie i monitorowanie produkcji
    • tworzenie harmonogramów produkcyjnych w oparciu o system ERP
    • zarządzanie zamówieniami od Klientów
    • współpraca przy rozwijaniu systemu ERP

    Idealny kandydat:

    • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, logistyczne)
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane
    • dobra znajomość języka angielskiego-warunek konieczny
    • znajomość systemu klasy ERP mile widziane

    Oferujemy:

    • Premie kwartalną
    • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
    Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.kalmarglobal.com

    W aplikacji prosimy wpisać klauzulę: "Wyrażam zgodę dla Cargotec Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Stargardzie 73-102, przy ul. Metalowej 2, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Cargotec Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Stargardzie 73-102, przy ul. Metalowej 2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, poprawiania oraz usunięcia swoich danych osobowych. Informujemy, iż poza podmiotami uprawnionymi na podstawie przepisów prawa, zebrane dane osobowe nie będą udostępniane.