Staż płatny w dziale R&D, Logistyki, Zakupów, Utrzymania Ruchu, Jakości, Procesu, Technologii, HR, Zakupów

Valeo Thermal SystemsO firmie

  • Przemysłowa 3, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Valeo Thermal Systems

Przemysłowa 3

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Staż studencki w Valeo - dział R&D, procesu, logistyki, utrzymania ruchu, zakupów, jakości, HR

Nasze wymagania

  • Jesteś aktualnie studentem/ studentką jednego z poniższych kierunków studiów i posiadasz status studenta min przez kolejne 12 miesięcy? Preferowane kierunki na staż w dziel technicznym: techniczne, automatyka, mechanika i budowa maszyn, termodynamika, maszynoznawsto, zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie jakością. Preferowane kierunki na staż w dziale nietechnicznym: ekonomiczne, zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia.

  • Masz dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek)?

  • Posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim w mowie i piśmie?

  • Czujesz się komfortowo w obsłusze Microsoft Excel i Word? Dodatkowym atutem na staż w dziale technicznym będzie znajomość rysunku technicznego, wymiarowanie GD&T, MAT-LAB, AutoCad, prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Staż płatny w jednym z działów R&D, Logistyki, Zakupów, Utrzymania Ruchu, Jakości, Procesu, Technologii, HR, Zakupów,

  • Umowa o pracę na 0,6 etatu,

  • Prywatna opieka medyczna w Medicover, dodatkowe ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny w tym Multisport, dofinansowanie do wakacji z ZFŚŚ, Employee Assistance Program,

  • Bezpłatny parking, dofinansowaną stołówkę,

  • Możliwość elastycznych godzin staży oraz częściowej pracy z Home Office po wcześniejszym ustaleniu harmonogramu z opiekunem stażu,

  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej w sektorze automotive,

  • Opiekę opiekuna stażu w tym szkolenia stanowiskowe oraz możliwość poznania funkcjonowania dużego zakładu produkcyjnego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy. W Polsce Valeo zatrudnia ponad 8000 pracowników w kilku lokalizacjach w Skawinie, Czechowicach-Dziedzicach, Strykowie, Warszawie i Chrzanowie.

Przewiń do profilu firmy