Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż/praktyki dla studentów - Doradca rolny

EUROPEJSKA GRUPA DORADCZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

2 0002 500 brutto / mies.
  • Kluczbork

    Kluczbork, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych w ramach aktualnych naborów na dotacje głównie w sektorze Rolnictwo.

Nasze wymagania

Absolwenci lub studenci, którzy mają ukończone minimum 1 stopień studiów na kierunku: rolnictwo, zootechnika, technika rolnicza i leśna, ogrodnictwo, ekonomika rolnictwa lub inny kierunek studiów wyższych obejmujący przedmioty z dziedziny nauk rolniczych w wymiarze co najmniej 60 punktów ECTS lub studia podyplomowe obejmujące przedmioty z dziedziny nauk rolniczych w wymiarze co najmniej 30 punktów ECTS.

To oferujemy

  • Płatny 3 miesięczny staż

  • Po tym okresie zatrudnienie na stanowisku Doradca rolny