Oferta pracy

Staż - Programista/ Programistka .NET

Grupa Pracuj

4 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • SQL

Mile widziane

  • TeamCity

  • Octopus Deploy

  • Git

  • Kibana

  • Consul

  • Docker

O projekcie

Staż będzie świetną okazją do zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego jako programista_ka. Będziesz miał_a możliwość rozwoju pod okiem specjalistów, by wspólnie z nimi projektować i rozwijać nowe funkcjonalności dla naszych pracowników i klientów.

Wspierając prace zespołu, będziesz pracować nad realnymi zadaniami i rozwiązywać faktyczne problemy.

Poznasz proces wytwarzania oprogramowania zgodnie z najlepszymi praktykami tj: code review, statyczna analiza kodu, efektywny proces CI/CD, testy jednostkowe/integracyjne czy NFR.

Staż trwa 4 miesiące. Oferujemy możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej.

Jeśli preferujesz pracę stacjonarną, czeka na Ciebie w pełni wyposażone biuro.

W przerwach od pracy będziesz mógł/mogła skorzystać z naszego chill-roomu, gdzie do dyspozycji są gry wideo, ping-pong oraz piłkarzyki.

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja nowych funkcjonalności w aplikacjach

  • Praca nad istniejącym kodem

  • Dbałość o wydajność i stabilność aplikacji

  • Wsparcie w testowaniu funkcjonalności

  • Efektywne wykorzystywanie gotowych bibliotek

Nasze wymagania

  • Dostępność na 4-miesięczny staż od 15 czerwca, 1 lipca lub 15 lipca,

  • Podstawowa znajomość technologii C#/.Net

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych

  • Chęć dalszej nauki i rozwoju

  • Znajomość platformy Azure

  • Znajomość podejścia TDD

Podział czasu pracy
75%

development

10%

bug fixing

15%

spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Skład zespołu

  • backend developer
  • support
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • NFR

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • przyjazna i twórcza atmosfera w pracy

  • wsparcie w realizowanych zadaniach

  • przestrzeń do rozwoju

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

2

Spotkanie z osobami z zespołu i przyszłym przełożonym

Grupa Pracuj to lider na rynku cyfrowej rekrutacji, działający od ponad 20 lat w Polsce i od 15 lat na Ukrainie. Firma jest właścicielem marek tworzących cyfrowy ekosystem dla świata HR. Najważniejsze z nich to Pracuj.pl, Robota.ua oraz eRecruiter.

Z usług Grupy Pracuj aktywnie korzysta ponad 80 tysięcy pracodawców, a serwisy firmy w 2020 roku odwiedzało średnio 6,8 miliona użytkowników miesięcznie.

Zespół Grupy Pracuj tworzy blisko 800 specjalistów, którzy już dziewięciokrotnie wyróżnili ją tytułem „Najlepszego Pracodawcy” w prestiżowym międzynarodowym rankingu prowadzonym przez Kincentric (dawniej AON Hewitt).

Przewiń do profilu firmy