Oferta pracy

Staż Researcher IT

Santander Bank Polska

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • poznać wszystkie tajemnice (a jest ich kilka) świata rekrutacji IT – direct search, selekcja aplikacji, publikacja ogłoszeń i wiele innych

  • wspierać zespół w zakresie organizacji / administracji spotkań rekrutacyjnych – umawianie spotkań, przesyłanie zaproszeń

  • współpracować z hiring managerami – być dla nich partnerami w procesie pozyskiwania nowego członka zespołu

  • budować pozytywne relacje z kandydatami

  • wspierać dodatkowe projekty HRowe - mamy ich naprawdę dużo!

Nasze wymagania

  • masz już pierwsze doświadczenie jako researcher lub/i dobrze znasz portal LinkedIn (jesteś w stanie sprawdzić przed rozmową, kto pracuje w naszym Zespole Rekrutacji)

  • interesujesz się rynkiem rekrutacji dla obszaru IT

  • jesteś otwarty/a na zdobywanie nowej wiedzy (również tej IT) i potrafisz łatwo odnaleźć się w bardzo zmiennym środowisku - najpewniejsi jesteśmy zawsze zmiany ;)

  • lubisz kontakt z ludźmi, łatwo nawiązujesz kontakty, masz poczucie humoru (sprawdzimy!)

To oferujemy

  • płatny, 6 miesięczny staż - umowa zlecenie

  • opiekę Mentora

  • zderzenie teorii z praktyką

  • rzeczywisty wpływ na projekty realizowanie w Banku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników