Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż SAP Hybris Marketing

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 16.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Konsultant SAP
    Miejsce pracy: Warszawa
    Staż SAP / Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Szkolenie oraz wdrożenie z zakresu rozwiązań SAP hybris Marketing
    • Wsparcie lidera projektu w procesach w środowisku SAP Hybris Marketing
    • Wsparcie przy realizacji i utrzymaniu powierzonych projektów
    • Uczestnictwo w szkoleniach z zakresu technologii Hybris
    • Świadczenie doradztwa oraz współpraca z zespołem wewnętrznym jak i zewnętrznym

    Wymagania :

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne lub biznesowe (E-marketing)
    • Zainteresowanie w zdobywaniu poszerzaniu kompetencji w obszarze technicznym jak i biznesowym w sektorze IT
    • Podstawowa wiedza z zakresu Linuxa oraz baz danych (MS SQL, Oracle, PostgreSQL etc)
    • Mile widziana znajomość metodologii wdrażania projektów informatycznych oraz wiedza na temat systemów klasy CRM
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne umożliwiające swobodny przepływ informacji pomiędzy zaangażowanymi stronami
    • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz przyswajania nowych informacji
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z Klientami

    Oferujemy:

    • Regularną certyfikację oraz szkolenia z zakresu najnowszych technologii z portfolio SAP Customer Engagement and Commerce
    • Możliwość zdobycia doświadczenia we wdrażaniu jednego z najmocniej rozwijających się systemów SAP
    • Pracę z klientami będącymi liderami rynku w sektorach swojej działalności w Polsce jak i zagranicą
    • Wpływ na rozwój organizacji oraz możliwość doskonalenia kompetencji
    • Możliwość pracy zdalnej oraz elastycznych godzin pracy w późniejszym okresie zatrudnienia
    • Pracę przy ciekawych i angażujących projektach, w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się otoczeniu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych przez Link Group Sp. z o.o., ul. Rondo ONZ 1 ,00-124,Warszawa. Moja zgoda obejmuje także przyszłe procesy rekrutacyjne, prowadzone przez Link Group Sp. z o.o. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)"