Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż SAP Hybris Marketing

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 16.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Konsultant SAP
Miejsce pracy: Warszawa
Staż SAP / Warszawa

Opis stanowiska:

  • Szkolenie oraz wdrożenie z zakresu rozwiązań SAP hybris Marketing
  • Wsparcie lidera projektu w procesach w środowisku SAP Hybris Marketing
  • Wsparcie przy realizacji i utrzymaniu powierzonych projektów
  • Uczestnictwo w szkoleniach z zakresu technologii Hybris
  • Świadczenie doradztwa oraz współpraca z zespołem wewnętrznym jak i zewnętrznym

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne lub biznesowe (E-marketing)
  • Zainteresowanie w zdobywaniu poszerzaniu kompetencji w obszarze technicznym jak i biznesowym w sektorze IT
  • Podstawowa wiedza z zakresu Linuxa oraz baz danych (MS SQL, Oracle, PostgreSQL etc)
  • Mile widziana znajomość metodologii wdrażania projektów informatycznych oraz wiedza na temat systemów klasy CRM
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne umożliwiające swobodny przepływ informacji pomiędzy zaangażowanymi stronami
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz przyswajania nowych informacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z Klientami

Oferujemy:

  • Regularną certyfikację oraz szkolenia z zakresu najnowszych technologii z portfolio SAP Customer Engagement and Commerce
  • Możliwość zdobycia doświadczenia we wdrażaniu jednego z najmocniej rozwijających się systemów SAP
  • Pracę z klientami będącymi liderami rynku w sektorach swojej działalności w Polsce jak i zagranicą
  • Wpływ na rozwój organizacji oraz możliwość doskonalenia kompetencji
  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastycznych godzin pracy w późniejszym okresie zatrudnienia
  • Pracę przy ciekawych i angażujących projektach, w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się otoczeniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych przez Link Group Sp. z o.o., ul. Rondo ONZ 1 ,00-124,Warszawa. Moja zgoda obejmuje także przyszłe procesy rekrutacyjne, prowadzone przez Link Group Sp. z o.o. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się