Ta oferta pracy jest nieaktualna od 384 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż - Social Media & Influencer Marketing

  • Kraków, małopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 24.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nakdcom One World AB

    O NA-KD i jej twórcach

    NA-KD to sklep internetowy internetowy (www.na-kd.com) który zrewolucjonizował segment fast-fashion i nadal pozostaje w fazie dynamicznego rozwoju! Firma została stworzona przez Jarno Vanhatapio, który w przeszłości stał za sukcesami Nelly.com i ZooZoo.com. NA-KD powstało pod koniec 2015 roku i na chwilę obecną zatrudnia ponad 130 osób. W trakcie pierwszego roku funkcjonowania sklep odwiedziło ponad 15 milionów użytkowników a profile firmy w mediach społecznościowych śledzi ponad 1,1 mln osób z ponad 150 krajów. NA-KD jako firma posiada prawdziwie globalne DNA i prowadzi sprzedaż do blisko 140 krajów na świecie. W grudniu 2016 fundusze inwestycyjne Northzone i eEquity zdecydowały się zainwestować w firmę 15 milionów dolarów.

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Masz motywację żeby zacząć pracę w branży fashion online? Wiążesz swoją przyszłość z social mediami i marketingiem online? Chcesz pracować w dziale odpowiedzialnym za social media firmy o globalnym zasięgu? Wierzysz, że życie jest zbyt krótkie aby robić przeciętne rzeczy? Jeżeli Twoja odpowiedź to TAK na wszystkie pytania prawdopodobnie to Ciebie szukamy do zespołu www.na-kd.com!

    Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

    • Współtworzeniem strategii obecności NA-KD w obszarze social mediów
    • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z influencerami, blogerami
    • Nawiązywanie współpracy i negocjowanie warunków współpracy
    • Koordynacją kalendarza promocji NA-KD
    • Monitoring i analizę efektów podejmowanych działań
    • Staż jest bezpłatny. Z wybranymi osobami możemy nawiązać współpracę w przyszłości.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Dostępności minimum 25 godzin tygodniowo przez 2 miesiące
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Dobrej organizacji pracy
    • Chęci rozwijania własnych umiejętności
    • Dużej samodzielności w działaniu i proaktywności
    • Umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu

    U nas możesz liczyć na:

    • Szansę poznania od środka unikalnego modelu biznesowego łączącego fashion online i social media
    • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji
    • Możliwość podjęcia stałej współpracy
    • Kreatywne zadania i wiele ciekawych wyzwań
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).