Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż - Social Media & Influencer Marketing

  • Kraków, małopolskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 24.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Nakdcom One World AB

O NA-KD i jej twórcach

NA-KD to sklep internetowy internetowy (www.na-kd.com) który zrewolucjonizował segment fast-fashion i nadal pozostaje w fazie dynamicznego rozwoju! Firma została stworzona przez Jarno Vanhatapio, który w przeszłości stał za sukcesami Nelly.com i ZooZoo.com. NA-KD powstało pod koniec 2015 roku i na chwilę obecną zatrudnia ponad 130 osób. W trakcie pierwszego roku funkcjonowania sklep odwiedziło ponad 15 milionów użytkowników a profile firmy w mediach społecznościowych śledzi ponad 1,1 mln osób z ponad 150 krajów. NA-KD jako firma posiada prawdziwie globalne DNA i prowadzi sprzedaż do blisko 140 krajów na świecie. W grudniu 2016 fundusze inwestycyjne Northzone i eEquity zdecydowały się zainwestować w firmę 15 milionów dolarów.

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Masz motywację żeby zacząć pracę w branży fashion online? Wiążesz swoją przyszłość z social mediami i marketingiem online? Chcesz pracować w dziale odpowiedzialnym za social media firmy o globalnym zasięgu? Wierzysz, że życie jest zbyt krótkie aby robić przeciętne rzeczy? Jeżeli Twoja odpowiedź to TAK na wszystkie pytania prawdopodobnie to Ciebie szukamy do zespołu www.na-kd.com!

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

  • Współtworzeniem strategii obecności NA-KD w obszarze social mediów
  • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z influencerami, blogerami
  • Nawiązywanie współpracy i negocjowanie warunków współpracy
  • Koordynacją kalendarza promocji NA-KD
  • Monitoring i analizę efektów podejmowanych działań
  • Staż jest bezpłatny. Z wybranymi osobami możemy nawiązać współpracę w przyszłości.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dostępności minimum 25 godzin tygodniowo przez 2 miesiące
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobrej organizacji pracy
  • Chęci rozwijania własnych umiejętności
  • Dużej samodzielności w działaniu i proaktywności
  • Umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu

U nas możesz liczyć na:

  • Szansę poznania od środka unikalnego modelu biznesowego łączącego fashion online i social media
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy
  • Kreatywne zadania i wiele ciekawych wyzwań
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się