Oferta pracy

Staż Software Developer

Santander Bank PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Bash

  • Angular

  • Spring Boot

  • SQL

  • PowerShell

O projekcie

Gdzie? Wrocław

Pełen etat

Start: 01.07.2021

Czas trwania: 6 miesięcy

W Santander Bank Polska posiadamy wiele aplikacji i systemów bankowych responsywnych 24 godziny na dobę, wszystko oparte o infrastrukturę mikroserwisów. Naszym celem jest skupienie wszystkich usług bankowych w jednym ekosystemie. W niektórych projektach wykorzystujemy również blockchain. Chcesz się przyjrzeć z bliska?

Twój zakres obowiązków

  • będziesz współpracować nad rozwojem usług płatniczych realizowanych na potrzeby strategicznych projektów w naszym Banku,

  • weźmiesz udział w wytwarzaniu API, które docelowo wykorzystywane będzie w wielu projektach,

  • zostaniesz częścią zespołów, które realizują projekty w obszarze centralnych systemów produktowych Banku i zabezpieczeń kredytowych,

  • razem z naszymi zespołami będziesz rozwijać i tworzyć nowoczesną bankowość internetową

Nasze wymagania

  • znasz jedną z technologii (w stopniu podstawowym): Javę, Angulara, Spring Boot, Javascript, SQL, języki skryptowe: (bash, powershell) oraz posiadasz niegasnący entuzjazm, aby rozwijać swoją wiedzę w zakresie tych języków programowania

  • jesteś studentem kierunku Informatyka lub pokrewne

  • posiadasz pierwsze (niekomercyjnej także ) doświadczenie w realizacji projektów, związanych z tworzeniem aplikacji

  • znasz angielskim w stopniu bardzo dobry

  • umiesz i lubisz pracować w grupie – dołączysz do zespołu pracującego w Agile’u

To oferujemy

  • płatny staż

  • opiekę Mentora

  • zderzenie teorii z praktyką pod okiem doświadczonego mentora

  • szkolenia i program stażowy dostoswany do Twoich oczekiwań

  • rzeczywisty wpływ na projekty realizowanie w Banku