Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż - Specjalista ds. Contentu

Projektowanie Wnętrz Online

  • Patriotów 309
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Praktykant/Stażysta

Patriotów 309

Warszawa

Projektowanie Wnętrz Online to biuro projektowe, które specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych przez Internet.  Zajrzyj na stronę: https://projektowanie-wnetrz-online.pl/, aby dowiedzieć się więcej.

Chciałbyś zostać Specjalista ds. Contentu?

Nasze biuro projektowe to miejsce, w którym zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkań i domów. Specjalizujemy się w opracowaniu materiałów dla klientów na odległość. Jesteśmy małą szybko rozwijającą się firmą z dużymi ambicjami.

Będziesz pracował / ła bezpośrednio z założycielem. Będziesz miał realny wpływ na to co się dzieje w firmie. Po ukończeniu stażu dalsza stała współpraca.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Ponadprzeciętnej motywacji do zagadnienia estetyki i projektowania wnętrz
  • Podstawowa znajomość programów do obróbki grafiki
  • Dyspozycyjności 40 h tygodniowo na płatny staż lub dyspozycyjność minimum 20 h tygodniowo na bezpłatne praktyki (elastyczne godziny)
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Znajomość rynku materiałów i wyposażenia wnętrz
  • Komunikatywności i terminowości
  • Poczucia estetyki
  • Portfolio zainteresowania lub doświadczenia, które wskazuje, że jesteś twórcą ciekawych treści
  • WARUNEK KONIECZNY: Lekkie piórko do tworzenia treści

Obowiązki:

  • Pisanie artykułów na temat estetyki i ergonomii wnętrz
  • Tworzenie materiałów video na temat estetyki i ergonomii wnętrz
  • Aktualizacja portfolio projektowego i tworzenie opisów na stronie www
  • Aktualizacja portfolio projektowego w mediach społecznościowych

Oferujemy:

  • Po ukończeniu stażu dalsza stała współpraca
  • Praca w biurze Warszawa, Wawer, Międzylesie przy PKP

Jesteś zainteresowana / ny?

Prosimy o wysyłanie CV na adres pwo.rekrutacja(małpa)gmail.com. W tytule wpisz Rekrutacja Content Marketing. Chcielibyśmy poznać Cię lepiej, jeśli tworzyłeś / łaś już treści, projekty lub inne działo koniecznie podziel się nimi, aby zwiększyć swoje szanse na staż.

Ogłoszenie archiwalne