Oferta pracy

Staż - SQL Developer

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

  • Ogrodowa 58, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Ogrodowa 58

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MS SQL Server

Twój zakres obowiązków

  • rozwój narzędzi informatycznych związanych z zarządzaniem ryzykiem i obsługą systemu księgowego,

  • automatyzacja i optymalizacja wydajności realizowanych zmian w tym przede wszystkim procesów przetwarzania danych i zapytań SQL,

  • przeprowadzanie analiz różnorodnych danych, związanych z działalnością XTB oraz otoczenia, w którym działa,

  • odpowiedzialność w zakresie importu i eksportu danych z hurtowni do systemu księgowego,

  • tworzenie raportów finansowych,

  • obsługa procesów ETL.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w budowaniu rozwiązań opartych o MS SQL Server,

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym (np. Informatyka, Ekonometria, Finanse i Rachunkowość i tym podobne),

  • znajomość narzędzi T-SQL,

  • podstawowa znajomości przepisów i zasad podatkowych oraz zagadnień księgowych,

  • doświadczenie w pracy zadaniowej,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • product owner

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

To oferujemy

  • płatny, 3-miesięczny staż na umowę zlecenie z możliwością przedłużenia na długofalową współpracę,

  • zdobycie doświadczenia z zakresu baz danych,

  • udział w interesujących projektach,

  • elastyczne godziny pracy,

  • świetną atmosferę.

Etapy rekrutacji
1

1. Zaproszenie telefoniczne na spotkanie

2

2. Rozmowa rekrutacyjna online

3

3. Odpowiedź zwrotna

Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, a dział IT jest największym w naszej organizacji. W XTB realizujemy interesujące projekty w oparciu o najnowsze technologie, takie jak Kotlin, Java 11, JavaScript, PHP, Python i wiele innych. Inwestujemy w rozwój naszych Pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza technologia jest doceniana przez użytkowników i rynek. W tym roku zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year, Polish Forex Broker of the Year.

Przewiń do profilu firmy