Staż Studencki w Valeo - Dział Procesów i Metod, Dział Logistyki, Dział UR

Valeo Lighting Systems

  • Chrzanów

    Chrzanów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Staż płatny w jednym z działów Logistyki, Utrzymania Ruchu, Procesu i Metod.

Nasze wymagania

  • Jesteś tegorocznym/ą absolwentem/ką studiów I-ego stopnia lub aktualnym/ą studentem/ą studiów II-ego stopnia jednego z poniższych kierunków studiów

  • Masz dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek)

  • Posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim w mowie i piśmie

  • Czujesz się komfortowo w obsłusze Microsoft Excel i Word

  • Dodatkowym atutem na staż w dziale technicznym będzie znajomość rysunku technicznego, wymiarowanie GD&T, MAT-LAB, AutoCad, prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Staż płatny w jednym z działów Logistyki, Utrzymania Ruchu, Procesu i Metod,

  • Umowa o pracę na 0,8 etatu,

  • Prywatna opieka medyczna w Medicover, dodatkowe ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny w tym Multisport,

  • Bezpłany parking, dofinansowaną stołówkę,

  • Możliwość elsatycznych godzin staży,

  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej w sektorze automotive,

  • Opiekę opiekuna stażu w tym szkolenia stanowiskowe oraz możliwość poznania funkcjonowania dużego zakładu produkcyjnego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

Przewiń do profilu firmy