Oferta pracy

Staż - Test Engineer

Santander Bank PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

  • SQL

  • PowerShell

  • C#

O projekcie

Gdzie? Wrocław i Warszawa

Pełen etat

Start: 01.07.2021

Czas trwania: 6 miesięcy

W Santander Bank Polska posiadamy aplikacje bankowe, responsywne 24 h na dobę, z których korzystają miliony klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Chcemy, aby nasi klienci korzystali z aplikacji, co do których mamy pewność ich niezawodności i poprawności. Myśląc o naszych aplikacjach wysoko stawiamy poprzeczkę. Dołączysz do naszych wyzwań?

Twój zakres obowiązków

  • weźmiesz udział w automatyzacji procesu wytwarzania oprogramowania: pisanie testów automatycznych, przygotowanie danych testowych, automatyzacją wdrażania aplikacji na środowiskach,

  • poznasz narzędzia do budowy testów automatycznych i rozwiniesz kompetencje techniczne w zespole doświadczonych testerów,

  • dołączysz do zespołu realizujące projekty w kluczowych obszarach dla Banku.

Nasze wymagania

  • znasz jeden z języków skryptowych (w stopniu podstawowym) takich jak bash, powershell a także c#, sql.

  • posiadasz wiedzę z zakresu tworzenia scenariuszy testowych i teorii testów,

  • znasz przynajmniej jedno z narzędzi do automatyzacji testów (Selenium Web Driver, Cucumber, Protractor),

  • korzystałeś/aś już systemy kontroli wersji (Git, SVN),

  • jesteś studentem kierunku Informatyka lub pokrewne,

  • znasz angielskim w stopniu bardzo dobry,

  • umiesz i lubisz pracować w grupie – dołączysz do zespołu pracującego w Agile’u.

To oferujemy

  • płatny staż

  • opiekę Mentora

  • zderzenie teorii z praktyką pod okiem doświadczonego mentora

  • szkolenia i program stażowy dostoswany do Twoich oczekiwań

  • rzeczywisty wpływ na projekty realizowanie w Banku