Oferta pracy

Staż w Biurze Inspektora Ochrony Danych

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie odpowiedzi na zapytania podmiotów danych (klientów i innych osób)

  • przeprowadzanie oceny skutków przetwarzania danych osobowych (DPIA)

  • obsługa skrzynki kontaktowej IOD

  • udzielanie odpowiedzi na żądania RODO

  • bieżące wsparcie Biura

Nasze wymagania

  • student/ka lub absolwent/ka studiów na kierunku prawo/bezpieczeństwo informacji/pokrewne

  • dostępność w wymiarze min. 30h w tygodniu

  • nastawienie na współpracę

  • komunikatywność, pomysłowość

  • energia i inicjatywa

  • zaangażowanie w realizację zadań

To oferujemy

  • płatny staż w wymiarze ok. 30h w tygodniu lub współpracę w oparciu o umowę zlecenie

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • opiekę ekspertów

  • zderzenie teorii z praktyką pod okiem doświadczonych kolegów i koleżanek

  • szkolenia i program stażowy dostosowany do Twoich oczekiwań

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.

Biuro Inspektora Ochrony Danych zajmuje się danymi osobowymi klientów banku i jego pracowników, obsługą procesów przetwarzania danych osobowych i ich ochroną zgodnie z wymogami przepisów prawa, w szczególności RODO oraz ustawa o ochronie danych osobowych.