Oferta pracy

Staż w Biurze Projektów

SELENA FM S.A.O firmie

  • Strzegomska 2/4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent

SELENA FM S.A.

Strzegomska 2/4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przeszukiwanie wskazanych baz danych, plików web pages wg zdefiniowanych parametrów

  • Transferowanie ręczne danych z rozproszonych źródeł w sposób uporządkowany do systemów lub jednej bazy danych

  • Weryfikacja i sprawdzanie zgodności danych ze źródłowych bazy danych, bezpośrednio po ich imporcie, z bazą w systemie docelowym (PIM)

  • Analiza danych i ich poprawności wg wskazanych definicji i wskazanych kryteriów

  • Testowanie i wprowadzanie „produktów” do systemu PIM

  • Prace testowe w systemie PIM oraz inne prace związane ze zwiększeniem jakości i efektywności systemu

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi MS OFFICE (szczególności Excel)

  • Umiejętności pracy z dużą ilością danych

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Mile widziana będzie znajomość zaawansowanych funkcje Excel (operowanie na tabelach przestawnych)

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Umiejętności pracy w zespole i postawa proaktywna

  • Umiejętności szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • Płatny staż przy ciekawych projektach w centrali międzynarodowej Grupy Kapitałowej

  • Codzienna współpraca z kluczowymi menedżerami

  • Możliwość zdobycia unikalnych doświadczeń zawodowych pod opieką doświadczonych mentorów

  • Możliwość pracy zdalnej (min. 50%)

  • Dużą samodzielność w realizowanych zadaniach