Logo Pracuj.pl

Staż w Biurze Reasekuracji

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Polski Zakład Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w usprawnianiu procesów obsługi umów reasekuracji poprzez tworzenie narzędzi Excel takich jak np. tabele przestawne, makra
  • Przygotowywanie profili ryzyka na potrzeby odnowień umów reasekuracji obligatoryjnej
  • Zbieranie oraz opracowywanie ofert reasekuracji fakultatywnej
  • Przygotowywanie slipów reasekuracyjnych
  • Informowanie reasekuratorów o szkodach z umów reasekuracji obligatoryjnej oraz fakultatywnej
  • Pomoc w innych bieżących zadaniach zespołu

Nasze wymagania

  • Status studenta co najmniej 3-go roku na kierunku: ekonomia, finanse, metody ilościowe, informatyka, matematyka lub pokrewne (lub absolwent do dwóch lat po studiach)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia (analiza danych jakościowych i ilościowych), łączenia informacji i rozwiązywania problemów biznesowych

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze reasekuracyjnej największych ryzyk w Polsce
  • Zdobycie wiedzy nt. ciekawych rozwiązań reasekuracyjnych
  • 6-miesięczny płatny staż – od 1 lipca 2023 r.
  • Umowę o pracę
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Poznanie najlepszych specjalistów w branży i nawiązanie swoich pierwszych relacji biznesowych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna
  • Opiekę medyczną w PZU Zdrowie
  • Zniżkę pracowniczą do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platformę benefitową m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią

Aktualne oferty pracodawcy
000015529

Staż w Biurze Reasekuracji, Warszawa