Staż w Biurze Zakupów

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Category Managera w procesie gromadzenie i analiza danych na temat dostawców

  • Działania administracyjno-biurowe związane z funkcjonowaniem zespołu zakupowego

  • Analizowanie danych i przygotowanie porównania kosztów

  • Zarządzanie zapytaniami w SAP i wprowadzanie danych

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem/studentką kierunków ścisłych, technicznych, finansowych i ekonomicznych, zarządzania

  • Szukasz możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej

  • Fascynują Cię nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania

  • Masz głowę pełną pomysłów i chcesz zdobywać nową wiedzę

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 (dodatkowe języki zawsze mile widziane 😊)

  • Interesujesz się branżą lotniczą

To oferujemy

  • Umowa zlecenie na czas stażu (3 miesiące) z możliwością przedłużenia współpracy na czas nieokreślony

  • Uczestnictwo w dużych, między działowych projektach

  • Zakres obowiązków dopasowany do Twoich umiejętności oraz zainteresowań

  • Indywidualne wsparcie opiekuna, który zapozna Cię z działalnością firmy i pracą zespołu, a także pomoże Ci w rozwiązywaniu trudniejszych problemów

  • Możliwość prezentowania i wdrażania własnych pomysłów - pracujemy w gronie osób otwartych na niekonwencjonalne rozwiązania