Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w Brembo

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 31.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej od ponad 50 lat, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

    Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 19 krajach na świecie, a od prawie 20 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym.

    W czterech funkcjonujących zakładach w Polsce zatrudniamy ponad 2000 osób. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    STAŻ W BREMBO
    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
    Numer referencyjny: STAŻ/BRD

    Poszukujemy kandydatów na płatny staż (2750zł brutto m-c) w działach:

    • Utrzymania Ruchu
      - wsparcie działu utrzymania ruchu w zakresie napraw bieżących i planowanych
      - uczestnictwo w planowanych przeglądach maszyn i urządzeń
    • Technologii, R&D
      - udział w bieżących projektach technologicznych oraz badawczo rozwojowych
      - wprowadzanie danych do systemu
    • Produkcji
      - udział w projektach zapeniających prawidłowe funkcjonowanie działu produkcji, kompletowanie danych produkcyjnych, tworzenie raportów

    • Jakości
      - udział we wdrażaniu nowych produktów i procesów
      - zbieranie danych procesowych

    • IT
      - wsparcie działu

    • Dział Infrastruktury
      - doskonalenie wiedzy w zakresie przepisów dotyczących przeglądów budynków
      - poznanie zasad konserwacji instalacji doprowadzających media

    • HR
    - codzienny udział w zadaniach personalno-kadrowych
    - prowadzenie procesów rekrutacyjnych (w tym udział w targach pracy i kontakty z biurami karier uczelni wyższych)
    - opracowywanie raportów i zestawień na potrzeby kadry managerskiej
    - administrowanie i kontrola zatwierdzonego planu szkoleń
    - współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR (szkolenia, rekrutacje i inne)
    - współpraca z kierownikami poszczególnych działów w zakresie HRM
    WYMAGANIA:
    • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
    • znajomość języka angielskiego

    Jeśli interesuje Cię staż w jednym z powyższych działów, mile widziane będą (m.in):

    • znajomość programów do projektowania
    • dobra znajomość oprogramowania MsOffice
    • znajomość maszyn produkcyjnych i zagadnień związanych z procesami produkcji
    • wcześniejszy kontakt z przyrządami pomiarowymi

    Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku do aplikowania.

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Do wysłanych dokumentów prosimy dopisać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia: 29.08.97 Roku o Ochronie Danych Osobowych”.