Staż w Centrali OBI

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-06-08
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2018-07-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OBI to międzynarodowy koncern, który jest jedną z wiodących marek na polskim i europejskim
    rynku budowlanym (ponad 500 marketów).
    W Polsce OBI dysponuje 50 marketami i planowane są kolejne otwarcia.
    W Centrali OBI znajdują się takie działy jak: Zakupy, Marketing, IT, Nieruchomosci,
    Łańcuch Dostaw, HR, Merchandising, Księgowość.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Staż/2018

    Płatny staż

    Umowa zlecenie

    Elastyczne godziny pracy

    Warszawa, Al. Krakowska 102

    Wymagania:

    • chęć zdobycia nowych umiejętnośći
    • komunikatywność i otwartość
    • dyspozycyjność minimum 2 dni w tygodniu sumienność i dokładność

    Zadania:

    • wsparcie wybranego Działu w Centrali OBI

    Oferujemy:

    • Płatny staż w Centrali
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • Możliwość przedłużenia współpracy
    • Przyjazną atmosferę i wsparcie

    Proces rekrutacji

    • Selekcja CV
    • Rozmowa telefoniczna z kandydatem
    • Spotkanie rekrutacyjne

    OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.

    Płatny staż

    Umowa zlecenia

    Warszawa,
    Al. Krakowska 102

    Wymagania:

    • dyspozycyjność minimum 2 dni w tygodniu sumienność
      i dokładność

    Zadania:

    Oferujemy:

      Płatny staż w Centrali
      Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
      Możliwość przedłużenia współpracy
      Przyjazną atmosferę i wsparcie

      Selekcja CV
      Rozmowa telefoniczna z kandydatem
      Spotkanie rekrutacyjne