Oferta pracy

Staż w departamencie ryzyka finansowego

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapoznasz się szczegółowo z instrumentami skarbowymi

  • rozwiniesz umiejętności analityczne

  • poszerzysz wiedzę w zakresie MS Office i języka SQL

  • poznasz specyfikę pracy w zespole

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe o profilu ścisłym (lub jesteś studentem/tką studiów o profilu ścisłym)

  • posiadasz dobrą znajomość MS Office i podstawową znajomość języka SQL

  • posiadasz umiejętność szczegółowej analizy zagadnień i wypracowywania rozwiązań

  • posiadasz podstawową znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • łatwo nawiązujesz relacje i potrafisz współpracować w zespole

  • posiadasz dostęp do stabilnego i szybkiego internetu

To oferujemy

  • płatny staż w wymiarze ok. 30-40h tygodniowo

  • opiekę ekspertów

  • zderzenie teorii z praktyką pod okiem doświadczonych kolegów

  • szkolenia i program stażowy dostosowany do Twoich oczekiwań

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.