Logo Pracuj.pl

Staż w Dziale Administracji HR

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

Smolice 1e

Stryków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zakładanie teczek osobowych
  • Porządkowanie dokumentacji kadrowej
  • Pomoc w rozliczaniu świadczeń z ZFŚS
  • Bieżąca pomoc pracownikom firmy w sprawach personalnych
  • Udział w projektach HR

Nasze wymagania

  • Student/studentka lub absolwent/absolwentka (preferowane kierunki: prawo pracy, administracja, socjologia, psychologia, ekonomia)
  • Dobra znajomość obsługi komputera (zwłaszcza Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość prawa pracy
  • Gotowość do pracy w pełnym etacie przez okres 12 miesięcy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • premia roczna
  • dofinansowanie do posiłków
  • dostęp do kilku platform e-learningowych

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Staż w Dziale Administracji HR, Smolice 1e, Stryków