Oferta pracy

Staż w dziale Administracji i HR

CONSTANTIA FLEXIBLES POLAND HOLDING SP Z O O

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Opolska 114

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne, szczególnie w zakresie: obsługi korespondencji oraz przesyłek kurierskich, opieki nad obiegiem dokumentów w firmie, kontaktu z firmą sprzątającą oraz administratorem budynku.

  • Pomoc w organizacji spotkań, wizyt gości oraz przygotowanie sal konferencyjnych na spotkania biznesowe oraz szkolenia.

  • Obsługa aplikacji do rezerwacji miejsc parkingowych.

  • Wsparcie w koordynacji prac związanych z podróżami służbowymi (zamawianie hoteli, restauracji oraz taxi dla gości).

  • Wsparcie procesu rekrutacyjnego, poprzez: kontakt telefonicznyz kandydatami, umawianie spotkań oraz rezerwację sali konferencyjnej.

  • Asysta w realizacji bieżących zadań z zakresu administracji personalnej.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w wymiarze min. 20 godzin w tygodniu, przez okres 3 miesięcy.

  • Dyspozycyjność do pracy stacjonarnej (min. 3 - 4 dni w tygodniu).

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Znajomości pakietu Ms Office.

  • Pozytywne nastawienie do pracy i chęć nauki.

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenia.

  • Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę. Możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie w procesie wdrożenia oraz podczas realizacji zadań.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze administracji i HR.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

  • Międzynarodowe środowisko pracy.

  • Uczestnictwo w wydarzeniach integracyjnych oraz inicjatywach dobroczynnych organizowanych przez firmę.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne