Oferta pracy

Staż w dziale analizy systemów

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Ściegiennego 3, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.

Ściegiennego 3

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w implementacji systemu elektronicznej wymiany zamówień COUPA (Purchase to Pay)

  • Bezpośredni kontakt z dostawcami

  • Wsparcie zespołu w codziennej pracy

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego oraz koordynatora projektu w zakresie powierzonych obowiązków

  • Aktywny wkład w budowanie zespołu

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Absolwent lub student 5 roku studiów (preferowane kierunki: informatyka, księgowość lub podobne)

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Otwartość oraz komunikatywność

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i duża samodzielność

  • Dobre zarządzanie priorytetami

  • Energia i chęć do działania

To oferujemy

  • 12-sto miesięczny program stażowy realizowany w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem benefitów

  • Realny rozwój zawodowy – pakiet szkoleń wewnętrznych, dedykowany opiekun programu i praca, która jest realnym wyzwaniem

  • Jasna ścieżka rozwoju – tworzymy program z intencją utrzymania jego absolwentów w naszej organizacji

  • Mamy również otwarty staż w zespole zajmującym się kontaktem z dostawcami i ich integracją z systemem (aplikacja przez ten sam link)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Eurofins GSC z siedzibą w Katowicach poszukuje stażysty do zespołu analizy systemów. Coupa to nasz system PtP (obsługuje zakupy i księgowość), który wdrażamy w naszym globalnym środowisku. W celu utrzymania bezbłędnego wsparcia stworzyliśmy zespół ekspertów w zakresie analizy systemu, który ma za zadanie wspierać naszych klientów w rozwiązywaniu codziennych problemów, planowaniu wdrażania i korygowaniu odchyleń. Staż będzie okazją do zdobycia wiedzy i doświadczenia w globalnym dziale.

Przewiń do profilu firmy