Oferta pracy

Staż w Dziale BHP

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Smolice 1e, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

Smolice 1e

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie ocen ryzyka ergonomicznego na stanowiskach pracy

  • Wykonywanie ocen bezpieczeństwa technicznego maszyn

  • Wspomaganie Działu BHP przy wdrażaniu systemu zarządzania BHP wg. ISO 45001

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników

  • Udział w przeprowadzaniu postępowań w wypadkach przy pracy i drodze do/z pracy

  • Bieżące doradztwo w zakresie BHP dla działów produkcyjnych i inżynieryjnych

  • Wspomaganie codziennej pracy działu BHP, przygotowywanie raportów, analiz z zakresu BHP

Nasze wymagania

  • Absolwenta/ki studiów kierunkowych z zakresu BHP lub podyplomowych

  • Znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Znajomości wymagań systemów zarządzania BHP

  • Znajomości wymagań zasadniczych i minimalnych dla maszyn (jako dodatkowy atut)

  • Umiejętności: analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu, organizacji pracy własnej, przygotowywania i prowadzenia szkoleń

  • Komunikatywności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia roczna

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Co robimy w Polsce? Rewolucjonizujemy komunikację! W naszym zakładzie w Strykowie pod Łodzią projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, dzięki którym miliardy ludzi na całym świecie mogą korzystać z portali społecznościowych, oglądać filmy HD czy robić zakupy w sieci.

Przewiń do profilu firmy