Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Staż w Dziale Controllingu

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza sprzedaży oraz aktualizacja raportów sprzedażowych

  • analiza kosztów działalności oraz aktualizacja raportów wynikowych

  • aktualizacja raportów w PowerBI

  • tworzenie nowych raportów w MS Excel oraz Google Sheet wspomagających analizę wyników

  • pomoc w procesie zamknięcia miesiąca - przygotowywanie raportów

  • pomoc w procesie przenoszenia raportów do środowiska Google

  • ujednolicenie oraz usprawnienie istniejących raportów

  • wsparcie w analizach

  • analizy i zadania ad-hoc

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • asertywność

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • wysoka kultura osobista

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • płatny, ambitny staż w firmie będącej częścią międzynarodowej Grupy Air Liquide (umowa zlecenie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia)

  • 10 dni urlopu w ramach umowy zlecenia

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia poprzez udział w ciekawych i różnorodnych zadaniach

  • możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu

  • elastyczne godziny pracy

  • hybrydowy model pracy

  • niezbędne narzędzia pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 75 krajach i zatrudniamy około 66 400 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Przewiń do profilu firmy