Staż w Dziale Controllingu

Hochland Polska Sp. z o.o.

  • Pastelowa 12, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 gru 2022
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Pastelowa 12

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zespołu w raportowaniu (dziennym, tygodniowym, miesięcznym);

  • przegląd, aktualizacja i optymalizacja procesów i ich instrukcji;

  • wsparcie Zespołu w procesie zamknięcia miesiąca i roku;

  • wsparcie Zespołu we wdrożeniu nowego systemu ERP - SAP4Hana i raportowego - PowerBI.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunki: Ekonomiczne, Finanse i Rachunkowość, Ekonometria i pokrewne lub w trakcie studiów;

  • chęć poznania specyfiki pracy w Dziale Controllingu firmy produkcyjnej będącej częścią dużej międzynarodowej Grupy;

  • umiejętności analitycznego myślenia;

  • bardzo dobra znajomość MS Excel;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy;

To oferujemy

  • w trakcie stażu otrzymasz wsparcie mentora i zdobędziesz doświadczenie przygotowujące do pracy w Dziale Controllingu;

  • będziesz mógł wziąć udział w wewnętrznym programie stażowym korzystając ze szkoleń i doświadczenia Pracowników innych działów firmy;

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (office 365, SAP, APO);

  • hybrydowy system pracy (home office / biuro);

  • duża dawkę wiedzy i „fun’u” z wykonywanych zadań w zgranym Zespole;

  • stawkę godzinową 20zł/h brutto (od nowego roku zmiana stawki).

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu oraz w Węgrowie. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje