Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Staż w dziale Controllingu

  • Wrocław, Błonie (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 11.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Zakład Produkcyjny jest zlokalizowany w Błoniu pod Wrocławiem i zatrudnia 1700 osób. Rekrutacja prowadzona jest do działu Controllingu składającego się z 3 osób. Na rekrutacji m.in. przewidujemy test z Excela oraz sprawdzian znajomości j. angielskiego.

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie oraz analiza dużych ilości danych w Excel
    • Tworzenie cyklicznych raportów za pomocą Excel w celu prezentacji
    • Kontakt z innymi działami firmy w celu wyjaśniania niezgodności w danych
    • Zapewnianie wsparcia w realizacji bieżących zadań działu Controllingu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (studenci lub absolwenci kierunków ekonomicznych lub matematycznych)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (mile widziana znajomość VBA)
    • Wiedza z zakresu Controllingu i Rachunkowości Zarządczej
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
    • Dostępność 30-40 godzin w tygodniu

    Oferujemy:

    • Płatny 6 miesięczny staż w dziale Controllingu
    • Możliwość nawiązania stałej współpracy po odbyciu stażu
    • Bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy
    • Dofinansowanie do posiłków w pracowniczej kantynie
    • Owoce dla pracowników

    Fresenius Kabi zatrudnia ponad 35 000 osób na całym świecie. Wszyscy wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia pacjentów. Jednostka produkcyjna Clinico Medical Sp. z o.o. w Błoniu pod Wrocławiem zatrudnia około 1700 osób. Od 2005 roku firma jest członkiem koncernu Fresenius Kabi. Produkujemy wyroby medyczne jednorazowego użytku, służące po podawania żywienia klinicznego, leków i krwi. Nasze aparaty medyczne stosuje się w leczeniu krytycznych i przewlekłych chorób, m.in. cukrzycy, chorób nerek i nowotworowych.

    Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".