Oferta pracy

Staż w dziale Customer Service

Essity Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy odpowiadaniu na zapytania Klientów, wprowadzaniu oraz koordynowaniu realizacji zamówień

  • Wsparcie terminowej realizacji zamówień i dostaw do Klientów

  • Kontakt z zagranicznymi fabrykami celem potwierdzenia dostępności produktów

  • Wsparcie przy bieżącym uzupełnianiu danych produktowych w systemie SAP

  • Wsparcie obsługi reklamacji Klientów

  • Udział w spotkaniach i szkoleniach wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie

  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP mile widziane

To oferujemy

  • Płatny staż na 6 m-cy na umowę zlecenie

  • Zdobycie doświadczenia w obszarze obsługi klienta biznesowego

  • Poznanie międzynarodowej korporacji "od środka"

  • Przyjazne miejsce pracy

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w dziale obsługi klienta biznesowego i dołączyć do dynamiczniej rozwijającej sie dywizji Health and Medical z markami TENA, JOBST, Leukoplast i Activemove, ta oferta może byc dla Ciebie.

Together, we are improving lives, every day.

Working at Essity is not just a career; it is a chance to directly make the world a healthier, more hygienic and safer place. With impactful innovations coupled with sustainable solutions, we strive to reach more people every year with the necessary and essential solutions for well-being.

Przewiń do profilu firmy