Logo Pracuj.pl

Staż w dziale Digital (sklep z nagrodami)

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)

Towarowa 28

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

W tej roli będziesz:

- wspierać nas w budowaniu oferty sklepu z nagrodami PAYBACK

- wsparać nas przy kreacji i publikacji treści (banery, teksty, produkty) na stronach sklepu z nagrodami PAYBACK

- wspierać nas przy budowaniu oferty promocyjnej

- współpracować z Biurem Obsługi Klienta PAYBACK

- raportować wyniki sprzedaży, wyniki marketingowe (Adobe Analytics, HotJar), przygotowywać podsumowania kampanii dla Partnerów (wyniki, zestawienia, kreacje, wnioski)

Nasze wymagania

- interesuje Cię branża e-Commerce i digital marketing

- potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski

- znasz Excel na tyle dobrze, że nie boisz się tabeli przestawnych

- znasz język angielski przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym

- jesteś osobą odpowiedzialną, zaangażowaną i dobrze zorganizowaną

To oferujemy

  • 12sto miesięczny staż? to będzie dłuuuga wspólna przygoda
  • hybrydowy model pracy? tak to u nas działa
  • elastyczne godziny pracy? Brzmi super! Pracę rozpoczynamy w godzinach 8-10
  • dobrą lokalizację? Pewnie, czemu nie. Zapraszamy do naszego nowego biura przy metrze Rondo Daszyńskiego. Aktualnie pracujemy także z domu
  • przyjazną atmosferę w pracy? Nie inaczej! W PAYBACK najważniejsi są ludzie
  • dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru
  • czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Staż w dziale Digital (sklep z nagrodami), Towarowa 28, Wola, Warszawa