Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż w Dziale Digitalizacji Produkcji w Browarze w Warce – Warzelnia Talentów

Grupa Żywiec

  • Gośniewska 65, Warka
    Warka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Gośniewska 65

Warka

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznasz się z systemami zarządzania danymi z procesie produkcyjnym

  • Zaproponujesz uproszczenia procesów z wykorzystaniem szeroko pojętych narzędzi digitalizacyjnych

  • Zbadasz potrzeby/możliwości druku części zamiennych 3D

  • Opracujesz projekty wydruku części zamiennych 3D współpracując / wymieniając doświadczenia i dane z innymi browarami Heinekena

  • Osoby o najwyższym potencjalne będą mogły wejść na ścieżkę liderską

Nasze wymagania

  • Poszukujemy studenta/studentki ostatnich lat studiów lub absolwenta/absolwentki kierunku o profilu technicznym lub produkcyjnym

  • Fajnie, jeśli będziesz mieć pierwsze doświadczenia w postaci praktyk lub aktywności w organizacjach studenckich

  • Ważne dla nas są wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz swobodna komunikacja

  • Kandydat na to stanowisko powinien czuć się dobrze w narzędziach digitalowych

  • Szukamy również bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom minimum B2) – współpracujemy z Grupą Heineken i często wymieniamy się wiedzą

To oferujemy

Jesteśmy jednym z czołowych producentów piwa w Polsce posiadającym najbardziej zróżnicowane portfolio produktów na rynku oraz liderem w innowacyjnych segmentach piwa.

Jesteśmy częścią grupy Heineken i dołączyliśmy do programu Connected Breweries, czyli platformy która łączy kilka kluczowych obszarów: przemysłowy internet rzeczy (IIoT), czyli połączenie maszyn z internetem w zakresie dostarczania informacji i ich analizowania w czasie rzeczywistym, narzędzia skupione na pracownikach, zbiorczo określane jako Connected Worker, a także druk 3D, który obecnie jest bardzo ważnym elementem naszych działań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputant piwny

  • Program Moje Ż

  • SHE Day- dzień bezpieczeństwa i zdrowia

  • Kafeteria Worksmile