Oferta pracy

Staż w Dziale Finansów

Paragon Siechnice Sp. z o.o.

  • Stanisława Staszica 5, Siechnice
    Siechnice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Stanisława Staszica 5

Siechnice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w księgowaniu faktur zakupu

  • Pomoc w księgowaniu wyciągów bankowych

  • Pomoc w uzgadnianiu magazynu

  • Wsparcie w uzgadnianiu sald należności i zobowiązań

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub ostatnie lata studiów, specjalizacja Rachunkowość i Finanse,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • dyspozycyjność min. 2-3 dni tygodniowo,

  • komunikatywność i zaangażowanie,

  • samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja pracy

  • chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy.

To oferujemy

  • płatny staż na okres 6 miesięcy,

  • opiekę medyczną w firmie LuxMed dofinansowaną przez zleceniodawcę,

  • kartę na darmowe przekąski i kawę,

  • możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania kompetencji z zakresu finansów,

  • możliwość udziału w szkoleniach w ramach Akademii Rozwoju Pracownika Paragon Siechnice,

  • wsparcie ze strony specjalistów.