Logo Pracuj.pl

Staż w Dziale Finansów

PanLink Sp. z o.o.O firmie

  • Tczew, pomorskie
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

PanLink Sp. z o.o.

Skarszewska 15

Tczew

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu księgowości w bieżących zadaniach
  • wprowadzanie do systemu prostych dokumentów księgowych
  • przygotowywanie raportów i zestawień w Excelu
  • archiwizacja dokumentów
  • opisywanie dokumentów na potrzeby INTRASTAT
  • dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu po 8 godzin przez minimum 3 miesiące

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub kontynuacja studiów (preferowane: Ekonomia, Matematyka, Informatyka, Finanse, itp.)
  • znajomość programu MS Office (w szczególności dobra, praktyczna znajomość Excel’a)
  • mile widziana znajomość systemów typu ERP
  • samodzielność, umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność
  • chęć rozwoju i poznania specyfiki funkcjonowania działu Finansów w firmie produkcyjnej
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • płatny staż w ramach umowy zlecenia
  • możliwość zdobycia interesujących doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy

PanLink jest producentem kontraktowym specjalizującym się w produkcji wiązek kablowych, modułów oraz wyrobów gotowych. Główna siedziba firmy znajduję się w Malmo w Szwecji. W Polsce i we Włoszech znajdują się zakłady produkcyjne. Pracując w środowisku opartym na efektywnej współpracy biznesowej, spółka jest zorientowana na budowanie długoterminowych relacji z klientami, dla których największą wartością jest wysoka jakość obsługi oraz zaufanie i wzajemny szacunek.

W chwili obecnej PanLink zatrudnia w Polsce około 370 pracowników.

Firma PanLink jest częścią grupy Fairford, międzynarodowego inwestora, który jako aktywny przedsiębiorca, stwarza możliwości, dzięki którym firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku.

Staż w Dziale Finansów, Skarszewska 15, Tczew