Oferta pracy

Staż w dziale finansów

Perfetti Van Melle PolskaO firmie

  • Krakowiaków 50, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Perfetti Van Melle Polska

Krakowiaków 50

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie miesięcznych zestawień, raportów i analiz

  • Kalkulacje rentowności produktów/klientów/projektów

  • Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca

  • Wprowadzanie danych do systemów i kontrola ich jakości

  • Uczestniczenie w projektach związanych z rozwojem firmy

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem ostatniego roku ekonomii lub kierunków pokrewnych i szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych

  • Potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski

  • Jesteś skrupulatny i przywiązujesz wagę do detali

  • Jesteś zmotywowany i ciekawy biznesu

  • Dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel)

  • Chcesz poznać system SAP i specyfikę sektora FMCG

To oferujemy

  • Zadania pełne wyzwań w innowacyjnym i przyjaznym otoczeniu

  • Umowę na rok

  • Pakiet benefitów, m.in. : Opieka medyczna, Karta sportowa, Nauka języka angielskiego, Platforma szkoleniowa