Staż w Dziale Finansowym (Kontroling) w dywizji Nestlé Health Science

Nestlé Polska S.A.

Domaniewska 32

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie kalkulatora dla działu sprzedaży/marketingu pokazujący zwrot z inwestycji

  • Raportowanie wewnętrzne dywizji

  • Stworzenie raportu w Power BI

  • Nadzór i monitoring na akcjami promocyjnymi (STA)

  • Wsparcie Kontrolera w zakresie przygotowania prezentacji na spotkania biznesowe

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem/ką min. 3-ego roku studiów lub absolwentem/ką (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, metody ilościowe lub pokrewne)

  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel, znajomość Power BI będzie dodatkowym atutem)

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • Potrafisz dobrze organizować pracę własną

  • Posiadasz umiejętność krytycznego myślenia, jesteś dociekliwy/a

  • Jesteś otwarty/a na komunikację z innymi, proaktywny/a oraz odważny/a w działaniu

  • Cenisz sobie pracę zespołową, ale potrafisz również pracować samodzielnie

  • Mile widziana znajomość Power BI

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie z możliwość zbudowania swojej kariery zawodowej w wymagającym środowisku biznesowym pod okiem najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie,

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań,

  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Służbowy laptop i telefon,

  • Możliwość wykonywania zlecenia z domu.

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy