Oferta pracy

Staż w dziale finansowym / prawnym

KARMAR S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

Wsparcie Działu Finansowego / lub Prawnego w zakresie realizowanych zadań

DZIAŁ PRAWNY:

Realizacja zadań z zakresu administracyjnej obsługi działu

Archiwizacja dokumentów on-line

Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji

Udział w przygotowywaniu raportów i analiz zgodnie z standardami Firmy

Sporządzanie i analiza dokumentów i pism.

DZIAŁ FINANSOWY:

Uporządkowanie faktur zakupu (podwykonawcy, dostawcy)

Wyjaśnienia z kontrahentami / budowami braków formalnych

Sprawdzanie systemu pod względem nie przypisanych faktur, wyjaśnianie, wysyłanie do akceptacji do kontrolerów

Skanowanie faktur sprzedaży do Sap oraz Not

Wystawianie faktur sprzedaży dla podwykonawców

Wprowadzenie dat wygasania kaucji gwarancyjnych w SAP

Przygotowanie dokumentów do zgłaszania nr rachunków bankowych do SAP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub kontynuacja nauki na ostatnim roku studiów

  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office

  • Zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Min. 2-miesięczny płatny staż w wybranym dziale firmy

  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

KARMAR S.A.

KARMAR S.A. działa na rynku od ponad dwudziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług budowlanych kluczową pozycję, jako generalny wykonawca projektów kubaturowych oraz przemysłowych.

Wizytówką Firmy jest ponad sto zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Jako część BOUYGUES CONSTRUCTION - jednej z największych grup budowlanych na świecie oraz zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji” - KARMAR S.A. jest cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy