Oferta pracy

Staż w Dziale Helpdesk

Viterra Polska Sp z.o.o O firmie

  • Norwida 2, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Viterra Polska Sp z.o.o

Norwida 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie działu IT w bieżących działaniach operacyjnych

  • przygotowanie bazy wiedzy i instrukcji dla administratorów i użytkowników

  • wspieranie użytkowników w zakresie obsługi urządzeń, podstawowego oprogramowania biurowego oraz innych aplikacji wykorzystywanych przez pracowników

  • współpraca z innymi działami w celu realizacji ww. obowiązków

Nasze wymagania

  • status studenta IV-V roku studiów informatycznych

  • dyspozycyjność do odbycia stażu min. 20 godzin tygodniowo

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. B1

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej

  • pozytywne nastawienie do obowiązków i pracy z ludźmi

  • umiejętność działania pod presją czasu

  • analityczne myślenie

To oferujemy

  • płatny staż (umowa zlecenia)

  • elastyczny grafik pracy

  • nowoczesne biuro, doskonale skomunikowane z trójmiejskimi uczelniami (Osiedle Garnizon)

  • możliwość kontynuacji współpracy po zakończonym stażu

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, będącej liderem handlu zbożem w Polsce

  • samodzielne i rozwojowe zadania

  • udział w wydarzeniach integracyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • w pełni wyposażona kuchnia

Jesteśmy liderem na rynku handlu zbożem, nasionami roślin oleistych, śrutami, a także składowania towarów i produkcji olejów roślinnych w Polsce!

Co roku znajdujemy się w TOP liście największych firm na Pomorzu.

W 2019 r. jeszcze jako Glencore Polska zajęliśmy:

• 4. miejsce wśród największych firm pod względem wartości eksportu

• 5. miejsce jako największa pomorska firma według przychodów ze sprzedaży

Stawiając na stały rozwój w 2020 roku dołączyliśmy do Viterra Agriculture, która jest jednym z największych na świecie podmiotów rynku surowców i produktów pochodzenia roślinnego, stając się Spółką Viterra Polska.

Jeżeli zależy Ci na pracy wśród najlepszych aplikuj do nas!

Przewiń do profilu firmy