Oferta pracy

Staż w Dziale Helpdesk

Viterra Polska Sp z.o.o O firmie

  • Norwida 2, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta

Viterra Polska Sp z.o.o

Norwida 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie działu IT w bieżących działaniach operacyjnych

  • przygotowanie bazy wiedzy i instrukcji dla administratorów i użytkowników

  • wspieranie użytkowników w zakresie obsługi urządzeń, podstawowego oprogramowania biurowego oraz innych aplikacji wykorzystywanych przez pracowników

  • współpraca z innymi działami w celu realizacji ww. obowiązków

Nasze wymagania

  • status studenta IV-V roku studiów informatycznych

  • dyspozycyjność do odbycia stażu min. 20 godzin tygodniowo

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. B1

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej

  • pozytywne nastawienie do obowiązków i pracy z ludźmi

  • umiejętność działania pod presją czasu

  • analityczne myślenie

To oferujemy

  • płatny staż (umowa zlecenia)

  • elastyczny grafik pracy

  • nowoczesne biuro, doskonale skomunikowane z trójmiejskimi uczelniami (Osiedle Garnizon)

  • możliwość kontynuacji współpracy po zakończonym stażu

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, będącej liderem handlu zbożem w Polsce

  • samodzielne i rozwojowe zadania

  • udział w wydarzeniach integracyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • w pełni wyposażona kuchnia

Jesteśmy liderem na rynku handlu zbożem, nasionami roślin oleistych, śrutami, a także składowania towarów i produkcji olejów roślinnych w Polsce!

Co roku znajdujemy się w TOP liście największych firm na Pomorzu.

W 2019 r. jeszcze jako Glencore Polska zajęliśmy:

• 4. miejsce wśród największych firm pod względem wartości eksportu

• 5. miejsce jako największa pomorska firma według przychodów ze sprzedaży

Stawiając na stały rozwój w 2020 roku dołączyliśmy do Viterra Agriculture, która jest jednym z największych na świecie podmiotów rynku surowców i produktów pochodzenia roślinnego, stając się Spółką Viterra Polska.

Jeżeli zależy Ci na pracy wśród najlepszych aplikuj do nas!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy