Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Staż w dziale HR

Saint-Gobain

  • Okrężna 16, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Okrężna 16

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Powierzamy Ci wsparcie naszych procesów administracyjnych

  • Opiekę nad procedurami personalnym

  • Rozwój narzędzi HR

  • Współtworzenie akcji employer brandingowych

Nasze wymagania

  • Osoby nastawione na rozwój

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • Zdolności analityczne

  • Samodzielność, wykazywanie inicjatywy i zaangażowania we współpracy

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie

  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole

  • Wsparcie merytoryczne

  • Nabycie doświadczenie w firmie należącej do międzynarodowej grupy Saint-Gobain

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

ISOVER, RIGIPS, WEBER

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Isover, Rigips i Weber od ponad 100 lat dostarcza na świecie kompleksowe rozwiązania dla budownictwa. Opierając się o swoje międzynarodowe doświadczenie, stawiamy na rozwój materiałów i kompletnych systemów, które są bezpieczne, wydajne i łatwe w aplikacji oraz dostosowane do potrzeb lokalnego rynku. W Isover, Rigips i Weber wierzymy, że w branży budowlanej najważniejsza jest troska o ludzi i środowisko, w jakim żyją!

Dołącz do naszego zespołu!