Oferta pracy

Staż w Dziale HR

Prudential

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Kadr i Płac w administrowaniu dokumentacji- otrzymasz możliwość zapoznania się z wiedzą kadrową

  • Archiwizacja dokumentacji pracowniczej- poznasz zasady kompletowania i przechowywania dokumentacji kadrowej w instytucji ubezpieczeniowej

  • Przygotowanie dokumentacji dla pracowników i współpracowników- pokażemy Ci jak wygląda proces zatrudnienia nowego pracownika z perspektywy Działu Kadr

  • Współpraca z innymi działami w grupie- będziesz współpracować z innymi departamentami w celu realizacji projektów z obszaru HR

Nasze wymagania

  • Zapraszamy studentów zainteresowanych zdobyciem wiedzy z obszaru HR

  • Poszukujemy osób skrupulatnych, które lubią pracę z dokumentacją

  • W realizacji zdań pomoże Ci dobra organizacja pracy

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

To oferujemy

  • Płatny staż w dziale HR

  • Możliwość poznania projektów z obszaru HR oraz zdobycia wiedzy kadrowej

  • Wspierający teamie, który pomoże Ci w zdobywaniu nowych informacji

  • Elastyczne godziny współpracy

Prudential

Prudential to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Prudential przygotował unikalną ofertę produktów i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

Przewiń do profilu firmy