Logo Pracuj.pl

Staż w dziale HR

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Podczas stażu w dziale HR będziesz mieć okazję:
  • poznać pracę zespołu HR w codziennych zadaniach
  • analizować dane i przygotowywać profesjonalne raporty
  • przygotowywać prezentacje dla działu HR
  • wprowadzać dane do systemu
  • projektować rozwiązania HR

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

Studentów studiów licencjackich lub magisterskich, którzy wyróżniają się:

* dużymi pokładami energii i entuzjazmu

* rzeczywistym zainteresowaniem zasobami ludzkimi

* dobrą znajomością języka angielskiego

* dobrą znajomością pakietu MS Office, w szczególności Excel (Pivot table, Vlookup)

* gotowością do pracy w zespole

* umiejętnością ustalania priorytetów

To oferujemy

  • Płatny staż
  • Po zakończeniu stażu, możliwość zatrudnienia
  • Możliwość łączenia stażu ze studiami
  • Świetne miejsce do rozpoczęcia kariery zawodowej i zdobycia pierwszego doświadczenia
  • Udział w szkoleniach
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę w zespole o bardzo pozytywnej atmosferze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię[email protected]. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?

Staż w dziale HR, Warszawa